Zaloguj się | Rejestracja

Książka dla Seniora

środa, 11 kwietnia 2018 r., godz. 11:12  |  Wersja do druku

Od lutego uczestnicy 2-1 Hufca Pracy, będący członkami Rady Młodzieży, we współpracy ze szkolnymi bibliotekami CKZiU w Brodnicy oraz uczniami Szkoły Branżowej i Technikum w Brodnicy, prowadzą akcję Książka dla Seniora. W dniu 9 kwietnia przedstawiciele hufca oraz szkoły wybrali się do Klubu Seniora w Zbicznie, gdzie przekazali zebrane dotychczas lektury.Była to nie tylko świetna okazja do znalezienia książkom nowego domu i nowych czytelników, ale także sposób na integrację młodzieży z osobami starszymi z lokalnej społeczności. Seniorzy poprzez czytanie książek poleconych im przez młodych, będą mogli poznać ich zainteresowania i uzyskać wspólne tematy do rozmów. Spotkanie upłynęło w bardzo pozytywnej atmosferze, przy ciepłej herbacie i kawałku ciasta miło rozmawiało się nie tylko na książkowe tematy.

Młodzież oraz Klub Seniora ze Zbiczna planują w przyszłości utrzymywać dalszą współpracę. Z pewnością czeka ich jeszcze jedno spotkanie związane z przekazaniem kolejnej partii książek, gdyż Książka dla Seniora spotkała się z dużym odzewem nie tylko uczestników hufca i uczniów CKZiU, ale także nauczycieli oraz absolwentów hufca z Brodnicy.

Anna Grążawska


reklama

Źródło: Anna Grążawska

Książka dla Seniora/fot. Anna Grążawska, Magdalena Golubska:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama