Zaloguj się | Rejestracja

BDK w Brodnicy informuje

poniedziałek, 26 marca 2018 r., godz. 08:57  |  Wersja do druku

W dniach 23-24 marca br. w Inowrocławiu odbył się finał XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych "Arlekinada". Przez dwa dni na deskach inowrocławsksiego Teatru Miejskiego rywalizowało dziewięć zespołów. Najlepszym aktorem uznano Tomasza Piotrowskiego z Teatru "CBR'60".Przez dwa dni na deskach inowrocławsksiego Teatru Miejskiego rywalizowało dziewięć zespołów: Avis, Montaż, Agrafka, Doraźny, Ekspozycja, Novi, Cedeen, Tu i CBR'60. W tym roku w jury "Arlekinady" zasiedli: Dorota Segda, Łukasz Maciejewski i Jerzy Rochowiak.

Tomek Piotrowski, z Teatru "CBR'60", za monodram "Karzeł" na podstawie opowiadania Pär Lagerkvist'a, w reżyserii instruktor Pracowni Teatralnej BDK Anety Giemzy-Bartnickiej otrzymał na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Małych Form Teatralnych "Arlekinada":
  • Nagrodę Aktorską Jury (Dorota Segda / Łukasz Maciejewski / Jerzy Rochowiak)
  • Nagrodę dla Najlepszego Aktora przyznaną przez red. Piotra Zarembę
  • Nagrodę dla najlepszego Aktora przyznaną przez Młodzieżową Radę Miejską Inowrocławia

To już kolejny sukces teamu Tomek-Aneta, w ubiegłym roku, na XXVI Konfrontacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w dziedzinie teatru KATAR 2017, ten sam monodram otrzymał wyróżnienie. Wcześniej docenione zostały dwa inne spektakle Teatru CBR'60 w reżyserii Anety Giemzy-Bartnickiej - "Fotoplastikon" (III miejsce na XXIII Konfrontacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w Toruniu) i "Obłęd" (Nagroda Główna Grudziądzkiej Kieszeni Scenicznej).

reklama

Źródło: Katarzyna Watkowska BDK

Tomasz Piotrowski:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama