Zaloguj się | Rejestracja

Festiwal w Zbicznie

poniedziałek, 12 lutego 2018 r., godz. 12:38  |  Wersja do druku

W sobotę, 10 lutego w Zbicznie było wesoło i romantycznie. XV Wojewódzki Festiwal Piosenki Romantycznej przyciągnął wielu mieszkańców powiatu i przyjezdnych gości. Organizatorami festiwalu byli zespół "Wesołe Kumoszki", wójt gminy Zbiczno i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie.Na festiwalu wystąpiły zespoły m.in. z Lubawy, Jabłonowa Pomorskiego, Bobrowa, Kwidzyna, Świecia nad Osą, Chełmna, Inowrocławia, Pokrzydowa, Cierpic, Tylic, Rypina, Świedziebni, Raciążka, Łąkorza, Karbowa oraz ze Zbiczna. Zaprezentowały się również zespoły młodzieżowe ze Zbiczna i Pokrzydowa.

Występujących artystów oklaskiwali mieszkańcy gminy, powiatu brodnickiego, a także m.in.: poseł na Sejm RP Zbigniew Sosnowski, przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Bober, starosta brodnicki Piotr Boiński, przewodniczący Rady Powiatu Brodnickiego Roman Pytlasiński, wicestarosta Mariusz Klonowski.

Laureatem festiwalu i nagrodę Grand-Prix "Zakochanego Wróbelka" ufundowanego przez wójta gminy Zbiczno otrzymał zespół Arioso ze Świedziebni.

Organizatorami festiwalu byli zespół "Wesołe Kumoszki", wójt gminy Zbiczno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie.

Festiwal odbywał się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i współfinansowany był przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Powiat Brodnicki oraz Gminę Zbiczno.


reklama

Źródło: brodnica.com.pl

Festiwal w Zbicznie/fot. brodnica.com.pl:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama