Zaloguj się | Rejestracja

Jabłonowo Pomorskie

piątek, 02 lutego 2018 r., godz. 11:08  |  Wersja do druku

W Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim zaprezentowano wystawę prac plastycznych przygotowanych przez uczestników konkursu ekologicznego "Wymień odpady na ekowypady". Zadanie dodatkowe polegało na wykonaniu techniką dowolną pracy plastycznej o tematyce związanej z selektywną zbiórką odpadów komunalnych.Każda klasa mogła złożyć tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę plastyczną. Komisja konkursowa w składzie: Grzegorz Krause – przewodniczący, Michał Adamski – członek, Justyna Prajs – członek dokonała weryfikacji i oceny wykonanych prac plastycznych, wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych. Przy ocenie komisja konkursowa kierowała się kryteriami zgodności pracy z tematyką konkursu, estetyką wykonania pracy i ciekawą formą.

Laureatami konkursu ekologicznego zostali:

1 miejsce klasa III a Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

2 miejsce grupa 5-latków Przedszkole Samorządowe w Jabłonowie Pomorskim

3 miejsce klasa VI a Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

Wyróżnienia przyznano:

grupie 4-5-latków z Przedszkola Samorządowego w Jabłonowie Pomorskim

klasie III b ze Szkoły Podstawowej w Jabłonowie Pomorskim

Prace plastyczne złożone zostały przez 14 uczestników konkursu ekologicznego.

Laureatom, wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom konkursu, którzy złożyli prace plastyczne, dopisane zostaną dodatkowe punkty zbierane w ramach konkursu ekologicznego "Wymień odpady na ekowypady" zgodnie z § 8 pkt 5 regulaminu konkursu. Wraz z komisją konkursową prace podziwiał Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski.


reklama

Źródło: jablonowopomorskie.pl

"Wymień odpady na ekowypady" /fot. Iga Czepkowska jablonowopomorskie.pl:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama