Zaloguj się | Rejestracja

Zderzenie ciężarówek na DK15

czwartek, 01 lutego 2018 r., godz. 08:06  |  Wersja do druku

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w środę, 31 stycznia w miejscowości Jajkowo, na drodze krajowej nr 15. Ranny w tym zdarzeniu został jeden z kierowców ciężarówki, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.W środę, 31 stycznia krótko przed godziną 11:00 w miejscowości Jajkowo, brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 15. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym man, widząc stojące przed nim na tym samym pasie ruchu pojazdy, rozpoczął manewr hamowania, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem ciężarowym volvo.

Ciężarowy man wywrócił się na bok. Ranny w tym zdarzeniu został 46-letni kierowca mana, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca volvo nie odniósł obrażeń. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.


reklama

Źródło: st.asp. Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy KPP w Brodnicy

Zderzenie ciężarówek na DK15/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama