Zderzenie ciężarówek na DK15

czwartek, 01 lutego 2018 r., godz. 08:06  |  Wersja do druku

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w środę, 31 stycznia w miejscowości Jajkowo, na drodze krajowej nr 15. Ranny w tym zdarzeniu został jeden z kierowców ciężarówki, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W środę, 31 stycznia krótko przed godziną 11:00 w miejscowości Jajkowo, brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 15. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym man, widząc stojące przed nim na tym samym pasie ruchu pojazdy, rozpoczął manewr hamowania, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem ciężarowym volvo.

Ciężarowy man wywrócił się na bok. Ranny w tym zdarzeniu został 46-letni kierowca mana, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca volvo nie odniósł obrażeń. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.

Źródło: st.asp. Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy KPP w Brodnicy

Zderzenie ciężarówek na DK15/fot. nadesłane:

Zmieniająca kolor doniczka! Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego DZIAŁKOWICZ przy ulicy Generała W.Sikorskiego 8 w Brodnicy.