Górzno

czwartek, 18 stycznia 2018 r., godz. 13:40  |  Wersja do druku

W tym roku to już 26. finał orkiestry, która gra jednego dnia w roku i to nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Towarzyszy jej zbiórka pieniędzy do puszek oraz licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. W tym roku hasło główne brzmiało "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W Górznie zebrano 10 008,87 zł.

XXVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górznie już za nami.

W tym roku sztab w Górznie o numerze 4272 zebrał 10008,87 zł ! To dzięki Wam i Waszej hojności, drodzy Państwo, jest taka suma. Nie byłoby jej gdyby nie zbiórka przy kościele przed i po mszach św., gdyby nie turnieje (w których uczestniczyło wiele osób spoza gminy): tenisa stołowego, brydżowego, piłkarzyków, halowej piłki nożnej, no i gdyby nie LICYTACJA w GOK-u, w której tak aktywnie uczestniczyliście. Dziękujemy raz jeszcze ofiarodawcom przedmiotów do licytacji, a byli to:
  • Producent Mebli Anna w Bartniczce
  • Monika Pesta
  • Bożena Świdzińska
  • Maria Florkiewicz
  • Szkoła tańca "House of Dance"
  • I wielu anonimowych darczyńców…
Do zobaczenia za rok!

Źródło: GOK Górzno

XXVI finał WOŚP w Górznie/fot.WOŚP Górzno: