Świąteczne Ciężarówki Coca-Coli

wtorek, 28 listopada 2017 r., godz. 09:38  |  Wersja do druku

2 grudnia dwie najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszą w trasę po Polsce. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek zawita również do Brodnicy (19.12.). Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne ze świątecznych atrakcji, jakie czekają na mieszkańców.

Prawie 14,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. 19 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 ciężarówka Coca-Cola zagości w Brodnicy.
Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi! Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w "fabryce upominków", wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny symbol okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany - kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt. Oto kultowe ciężarówki Coca-Cola. Marka na dedykowanej stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl oraz swoich kanałach społecznościowych opublikowała szczegółowy rozkład jazdy ogólnopolskiej trasy ich przejazdu. 1 grudnia br. w drogę znów wyjedzie współczesny konwój św. Mikołaja złożony z 2 ciężarówek. Coca-Cola ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki. Konwój dotrze do 32 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca.

O tym, jak ciężarówki zagościły w sercach Polaków i stały się elementem świątecznej tradycji świadczy ogromne zainteresowanie nimi kiedy za każdym razem, gdy odwiedzają miasta w Polsce. Za każdym razem wydarzeniom towarzyszy ogromna radość i magia. Selfie z czerwoną ciężarówką Coca-Cola jest dziś obrazem świąt tak, jak dla poprzedniej generacji było nim zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu. Takie wydarzenia w prosty sposób pokazują jakie mamy różnice między pokoleniami, a jednocześnie jak są one do siebie podobne.

- To kolejny rok kiedy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród 32 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć w naszych wydarzeniach. Gratulujemy Brodnicy takiego zaangażowania w trakcie ogólnopolskiego plebiscytu. To najlepszy dowód na to, że mieszkańcy wzięli świąteczne sprawy w swoje ręce i już niebawem będą mogli cieszyć się z obecności ciężarówki w swoim mieście! – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

Udział w wydarzeniach Coca-Cola jest bezpłatny.

Wydarzenie na profilu FB: https://www.facebook.com/events/932874356867582/
Strona www: http://www.ciezarowkicocacola.pl/

W podziękowaniu za ogromne zaangażowanie mieszkańców w trakcie plebiscytu na dodatkowe 32. miasto marka Coca-Cola zaprosiła do Brodnicy znanego twórcę treści na kanale You Tube, reZigiusza.

Źródło: Agata Kalińska