Zaloguj się | Rejestracja

MOC MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ w Brodnicy

środa, 22 listopada 2017 r., godz. 11:16  |  Wersja do druku

W I LO w Brodnicy odbył się koncert MOC MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ, w którym wystąpili nauczyciele, absolwenci i uczniowie szkoły oraz goście wieczoru - aktorzy i wokaliści Teatru Roma w Warszawie - Sylwia Banasik i Jan Traczyk.W poniedziałek, 20 listopada w auli I LO w Brodnicy odbył się koncert MOC MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ. Stało się już tradycją, że koncerty w wykonaniu nauczycieli, absolwentów i młodzieży w popularnej "Jedynce" gromadzą tłumy miłośników dobrej muzyki. Tak było i tym razem, a tegoroczny koncert dedykowany był muzyce filmowej i musicalowej. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli aktorzy i wokaliści Teatru Roma w Warszawie - Sylwia Banasik i Jan Traczyk, który był już gościem koncertu MOC MUZYKI LAT 90' w roku 2015.

Przed koncertem odbyła się konferencja prasowa z wykonawcami koncertu. Było wiele pytań, na które młodzi artyści i zaproszeni goście odpowiadali z ochotą. Jak zwykle reżyserami koncertu byli nauczyciele I LO Ilona Zwierzchlewska i Wojciech Zembrzycki.

O krótkiej historii koncertów opowiedziała nam w latach poprzednich pani Ilona Zwierzchlewska - reżyser koncertu:

- Pierwszy z koncertów odbył się w roku 2012 z okazji otwarcia hali sportowej, a pozostałe zorganizowano, aby zaprezentować niezwykłe zdolności wokalne uczniów I LO w Brodnicy. W koncercie oprócz uczniów biorą także udział absolwenci szkoły, co stało się już tradycją kolejnych koncertów. Ponieważ profesor Wojciech Zembrzycki jest wielkim miłośnikiem Teatru Buffo z Warszawy, udało się nawiązać współpracę z tym teatrem. Uczniowie bardzo chętnie jeżdżą na spektakle wystawiane przez teatr Janusza Józefowicza. Dzięki nawiązanej współpracy aktorzy tego teatru często goszczą w naszych progach, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Koncert zapewnił wiele dobrych emocji. Młodzież wspólnie z nauczycielami pokazała różne oblicza swoich talentów i zachwyciła profesjonalizmem wykonania. Sala wypełniona po brzegi, pękała w szwach. Był to szósty koncert z cyklu MOC MUZYKI i mamy nadzieję, że nie ostatni.


reklama

MAMMA MIA i inne:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

reklama

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama