Kongres Przedsiebiorczości w Brodnicy

wtorek, 14 listopada 2017 r., godz. 17:11  |  Wersja do druku

W Brodnicy, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, odbył się I Kongres Przedsiębiorczości, którego organizatorem była Fundacja Przedsiębiorczości SYNERGIA. Kongres odbył się w dniu 13 listopada, będąc jednocześnie inauguracją rozpoczęcia działalności Fundacji.

Organizatorami Kongresu Przedsiębiorczości były trzy osoby, które od ponad 10 lat prowadzą własne firmy - biura rachunkowe. Były to Beata Boruszkowska prowadząca biuro BEATA, Anna Miąskowska prowadząca biuro BILANS i Joanna Rumińska prowadząca biuro AS.

Tematami wystąpień prelegentów były między innymi: Wizerunek eksperta, W zdrowym ciele zdrowy duch, Zatrudnienie cudzoziemców - formy pozyskiwania pracowników, Pozyskanie kapitału w firmie - dotacje unijne, Rozwój firmy poprzez działania marketingowe, Nowy wymiar komunikacji, Zwiększenie efektywności i Networking.

W trakcie kongresu była możliwość zaprezentowania swojej firmy i nawiązania kontaktów biznesowych. Dzięki Fundacji Przedsiębiorczości SYNERGIA - organizatora kongresu, tajniki przedsiębiorczości mieli okazję poznać również lokalni przedsiębiorcy z niezbyt dużego miasta, jakim jest Brodnica, i jego okolic. I Kongres Przedsiębiorczości, którym zainaugurowała swoją działalność Fundacja, adresowany był do wszystkich zainteresowanych informacjami z różnych płaszczyzn biznesu.

Gośćmi spotkania byli: burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz, starosta brodnicki Piotr Boiński oraz parlamentarzyści - posłowie Zbigniew Sosnowski i Paweł Szramka.

I Kongres Przedsiębiorczości:

W Centrum Ogrodniczym DZIAŁKOWICZ pojawiły się już piękne choinki w doniczkach. Zapraszamy!