Zaloguj się | Rejestracja

Jesienny Marsz Integracyjny w Brodnicy

poniedziałek, 06 listopada 2017 r., godz. 09:13  |  Wersja do druku

W dniu 26 października br. nauczyciele CKZiU zorganizowali nad jeziorem Niskie Brodno "Jesienny Marsz Integracyjny". Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu, było skierowane do do młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz instytucji opiekuńczych z powiatu brodnickiego.Zgłosiło się sześć grup, które wraz z opiekunami wzięły udział w marszu z kijami nordic walking lub w rajdzie rowerowym. Podczas drogi uczestnicy wykonywali różne zadania sprawnościowe i wykazywali się wiedzą teoretyczną z wielu dziedzin. Między innymi musieli pokonać tor przeszkód, wyciskać hantle, rzucać gumiakiem, trafiać lotkami w tarczę i inne.

Pogoda niestety nie sprzyjała uczestnikom imprezy, ale brak słońca skutecznie nadrabiano dobrymi humorami. Konkurencje pozwoliły wszystkim świetnie się bawić na świeżym powietrzu. Podsumowanie imprezy odbyło się przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami. W każdej konkurencji wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali cenne nagrody.

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna z Technikum im. Zesłańców Sybiru (CKZiU). Imprezę zorganizowali nauczyciele CKZiU: Aleksandra Roznerska, Mirosław Wołojewicz i Krzysztof Wydra oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych ZaWka w Brodnicy. Konkurencje sportowe przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego CKZiU. Donatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Brodnicy.


reklama

Źródło: Barbara Stefańska

Jesienny Marsz Integracyjny/fot. nadesłane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama