Zaloguj się | Rejestracja

Pasowanie na ucznia w Gorczenicy

środa, 25 października 2017 r., godz. 12:50  |  Wersja do druku

18 października w Szkole Podstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Na uroczystość przybyli rodzice, zaproszeni goście oraz koledzy i koleżanki z klasy drugiej.Był to bardzo ważny dzień dla wszystkich pierwszaków. Uczniowie zaprezentowali w tym dniu program artystyczny, wykazali się wiedzą dotyczącą szkoły oraz naszego kraju. Prezentem dla pierwszoklasistów był występ artystyczny klasy drugiej. Po zakończonej części artystycznej, uczniowie uroczyście ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować szkołę swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania dyrektor Elżbieta Krajnik dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, które w imieniu Wójta Gminy Brodnica Edwarda Łukaszewskiego wręczyła Anna Śliwińska, a także przekazała od wójta życzenia uczniom i rodzicom oraz obdarowała dzieci słodkościami.

Dyrektor szkoły przekazała klasie do opieki kwiat doniczkowy i życzyła pierwszoklasistom, aby wytrwale dążyli do swojego celu i odnosili liczne sukcesy pod kierunkiem nauczycieli i rodziców. Rada Rodziców ufundowała upominki. Szkolna uroczystość zakończyła się przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców uczniów klasy pierwszej.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Ślubowanie pierwszoklasistów/fot. nadesłane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama