Zaloguj się | Rejestracja

Brodnica HANDBALL CUP 2017

środa, 04 października 2017 r., godz. 09:35  |  Wersja do druku

Przez trzy dni trwał Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców w Brodnicy. Brodnica HANDBALL CUP 2017 odbywał się pod patronatem starosty brodnickiego.W ostatni weekend, 29 września do 1 października 2017 w hali OSIR przy ulicy Królowej Jadwigi oraz ZSR przy Karbowskiej w Brodnicy odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej. Rozgrywki zorganizował MKS Brodnica, a udział w nich wzięli:

Juniorzy młodsi:
1. Szczypiorniak Olsztyn
2. GKS Kartuzy
3. SPR Wybrzeże Gdańsk
4. CHKS Łódź
5. MKS Henri LLOYD Brodnica
6. Nielba Wągrowiec
7. UKS Jedynka Morąg
8. MKS Grudziądz
9. Salus Przedecz
10. Szczypiorniak Olsztyn II

Młodzicy
1. UKS Iskra Bydgoszcz
2. MKS Grudziądz
3. MKS Henri Lloyd Brodnica
4. Gwardia Koszalin
5. UKS Alfa Strzelno

Juniorki Młodsze
1. Victoria Piaseczno
2. Sambor Tczew
3. CHKS Łódź
4. MTS Kwidzyn
5. MKS Henri Lloyd Brodnica
6. AZS Koszalin
7. KPR Rokis Radzymin
8. AP Marcovia Marki
9. Salus Przedecz
10. MTS Kwidzyn II

Młodziczki
1. Olimpijczyk Kowalewo
2. CHKS Łódź
3. MKS Henri Lloyd Brodnica
4. Miellenium Świekatowo
5. Kadra Mazowsze
6. Sambor Tczew
7. Rokis Radzymin
8. UKS Bartoszyce
9. Kadra Mazowsze

Zwycięzcy rozgrywek

Kategoria Junior młodszy

Dziewczęta:
I miejsce MKS Kwidzyn
II miejsce MKS Henri Lloyd Brodnica

Chłopcy:
I Miejsce Szczypiorniak Olsztyn
Drużyna z Brodnicy MKS Henri Lloyd zajęła 4 miejsce

Kategoria Młodzików

Dziewczęta
I miejsce Kadra Mazowsze
brodniczanie MKS Henri Lloyd Brodnica zajęli III miejsce

Chłopcy
I miejsce Iskra Bydgoszcz
MKS Henri Lloyd Brodnica III miejsce

Zawody przeprowadzone sprawnie, wg najlepszych zasad sportowej rywalizacji prowadzili: Jan Orzech, koordynujący całą imprezę oraz Katarzyna Brózda rozgrywki w sali OSiR, Leszek Kisielewicz sala w szkole I LO przy Lidzbarskiej, Jan Lemanowicz hala w szkole przy ul. Karbowskiej.

Nagrody zwycięzcom wręczali m.in.: poseł Zbigniew Sosnowski, starosta Piotr Boiński, Maciej Rżeński, radny, członek Zarządu Powiatu, Andrzej Schuetz, dyrektor Henri Lloyd Polska Sp. z o.o. Projekt realizowany był przy wsparciu: Starostwa Powiatowego w Brodnicy, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Gminy Miasta Brodnica, OSiR w Brodnicy, Firmy Henry Lloyd Brodnica, MPWiK w Brodnicy, PEC w Brodnicy.


reklama

Źródło: Maria Oryszczak rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe

Brodnica HANDBALL CUP 2017/fot. nadesłane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

reklama

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama