Market Budowlany MRÓWKA zaprasza

wtorek, 12 września 2017 r., godz. 06:53  |  Wersja do druku

Jasna, przejrzysta oferta i fachowa obsługa, mnogość działów, atrakcyjne ceny. Wielkopowierzchniowy, samoobsługowy market przyjazny dla klientów - MRÓWKA. Czy robisz tam zakupy?

O nowych ofertach, ciekawym asortymencie i jesiennej wyprzedaży rozmawialiśmy z dyrektorem Marketu MRÓWKA Michałem Sękowskim.

PowiatBrodnicki.pl: - Market MRÓWKA. Co kryje się pod tą nazwą?

Michał Sękowski, dyrektor Marketu MRÓWKA: - - MRÓWKA to market wielkopowierzchniowy, samoobsługowy tzw: DIY (zrób to sam) posiadający ofertę kilkadziesiąt tysięcy produktów niezbędnych do renowacji oraz utrzymania domów, mieszkań i ogrodów. W naszym markecie znajdzie coś dla siebie majsterkowicz, hobbysta jak również profesjonalny wykonawca. PSB Mrówka to sieć ponad 250 marketów zlokalizowanych w całej Polsce. W swojej ofercie posiadamy materiały budowlane, wykończenia ścian i podłóg, obecnie nowa podświetlona prezentacja paneli podłogowych w piękny sposób oddaje walory, kolor i strukturę paneli. Zwrócę jeszcze uwagę na prezentację płytek łazienkowych DOMINO produkowanych na wyłączność dla sieci Mrówka, również tu u nas w prezentacji z podświetleniem, ofertę kamienia elewacyjnego cieszącego się dużym zainteresowaniem klientów. Poza działem budowlanym mamy dla klientów takie działy jak sanitarka (wanny, kabiny, armatura oraz profesjonalna hydraulika z ogrzewaniem), elektronarzędzia, farby oraz ulubiony dział naszych klientek - dekoracje (firany, zasłony, karnisze, oświetlenie, art. dekoracyjne nadające się na prezent).

Staramy się, aby nasz market był przyjazny klientowi, mam na myśli taki market w którym klient będzie czuł się dobrze, mógł łatwo odszukać potrzebne produkty, aby był najlepiej obsłużony.

PowiatBrodnicki.pl: - A co z konkurencją? Nie jesteście przecież jedyni.

Michał Sękowski, dyrektor Marketu MRÓWKA: - Zwracamy uwagę na naszych konkurentów, ich ofertę, chcemy żeby klient wybrał nas! Weryfikujemy ceny przy produktach najtańszych, uzupełniamy asortyment o wysokiej jakości. Sieć MRÓWKA zmienia się na korzyść. Jeżeli chodzi o asortyment i obsługę, a także prezentacje towaru, jesteśmy porównywalni do międzynarodowych sieci dostępnych w Polsce. Robimy ze swojej strony wszystko, by klient nie musiał tracić czasu i ponosić kosztu jazdy do Grudziądza, Bydgoszczy czy Torunia. Wszystko czego klient potrzebuje chcemy zapewnić mu na miejscu.

Przy zakupie produktów brane są pod uwagę zainteresowania klientów, tu dużą rolę odgrywają sprzedawcy, którzy mając kontakt bezpośredni z klientem, informują nas o ich potrzebach. Jeżeli wprowadzamy nowy produkt, to analizujemy i porównujemy z konkurencją. Chcemy być najlepsi pod względem jakości, ceny i dostępności produktu. Staramy się tym przyciągnąć klientów. Mamy na stanie produkty z dobrą ceną rynkową, o wysokiej jakości. Jesteśmy w grupie zakupowej PSB – posiadamy produkty marki własnej w najlepszych cenach.

PowiatBrodnicki.pl: - A co nowego szykuje MRÓWKA w najbliższym czasie?

Michał Sękowski, dyrektor Marketu MRÓWKA: - Przygotowujemy się do wielkiej wyprzedaży wrześniowej, co nam umożliwi odświeżenie oferty, a klientom da możliwość zdobycia ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Będzie to asortyment wybrany z każdego działu, specjalnie oznaczony cenami wyprzedażowymi.

W sezonie 2017 dwukrotnie powiększyliśmy powierzchnię ogrodu zewnętrznego. Mamy w tej chwili największy dział "ogród" w Brodnicy i chcemy stale poszerzać jego ofertę. W sprzedaży jest bardzo duży wybór żywych roślin, które cyklicznie są uzupełniane.

Wychodzimy z założenia, że nasz market ma być przyjazny dla klienta. Jasna i przejrzysta oferta, fachowa obsługa.

PowiatBrodnicki.pl: - Dziękuję za rozmowę.

Market Budowlany MRÓWKA - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

Źródło: Artykuł promocyjny