Zaloguj się | Rejestracja

Jabłonowo Pomorskie

środa, 26 lipca 2017 r., godz. 07:55  |  Wersja do druku

W sobotę, 22 lipca nad jeziorem Dużym w Nowej Wsi, w ramach Dni Jabłonowa Pomorskiego odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.W kategorii kobiety I miejsce zajęła Marzena Jarzembska, która otrzymała także nagrodę w kategorii Rekordowa Ryba, II miejsce zajęła Katarzyna Brzozowska, III miejsce Ewa Muszkiewicz. W kategorii seniorzy I miejsce zajął Michał Barszczewski, II miejsce Paweł Chabowski, III miejsce Sebastian Słomiński, IV Grzegorz Babecki, V miejsce przyznano Piotrowi Grodzkiemu, który otrzymał także nagrodę w kategorii Rekordowa Ryba a VI miejsce zajął Krzysztof Gołębiewski.

Nagrody zwycięzcom wręczyli: przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kamiński, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Jędrzej Kucharski oraz radna Rady Miejskiej Mirosława Laube.

Organizatorem zawodów był burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 19 Jabłonowo Pomorskie.


reklama

Źródło: Michał Adamski UMiG Jabłonowo Pomorskie

Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie/fot. jablonowo.com:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

dzialkowicz.jpg
Zmieniająca kolor doniczka! Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego DZIAŁKOWICZ przy ulicy Generała W.Sikorskiego 8 w Brodnicy.

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama