Zaloguj się | Rejestracja

"Muzyczne opowieści" w Górznie

środa, 19 kwietnia 2017 r., godz. 09:32  |  Wersja do druku

Przed nami wiosenna odsłona "Muzycznych opowieści". W poniedziałek, 1 maja na scenie górznieńskiego ośrodka kultury zabrzmią znane przeboje polskich i zagranicznych artystów w autorskich aranżacjach zespołu Ika Duo - muzyków znanych publiczności z listopadowych "Nie-zapomnianych melodii".W dniu 1 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie odbędzie się kolejna odsłona "Muzycznych opowieści". Tym razem na górznieńskiej scenie zabrzmią znane przeboje polskich i zagranicznych artystów w autorskich aranżacjach zespołu Ika Duo. Muzycy tego zespołu znani są publiczności z listopadowych "Nie-zapomnianych melodii".

Ika Duo tworzą Irena Filuś - wokal skrzypce, Jacek Cichocki - instrumenty klawiszowe, a podczas pierwszomajowego koncertu zagra z nimi gościnnie na perkusji Paweł Kamiński.

Irena Filuś - artystka pełna sprzeczności - góralska w naturze, klasyczna w edukacji, nieugięta w sporach i stonowana na próbach. Jej skrupulatność w ćwiczeniu, dbałość o szczegóły naprawia wiele rytmicznych nieścisłości i intonacyjnych omsknięć. Po skończeniu studiów w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie skrzypiec jej pasja rozwoju pchnęła ją na Wydział Muzyki Dawnej gdzie zgłębia arkana tajemnej wiedzy gry na skrzypcach barokowych. Pracuje także w Operze Nova w Bydgoszczy, regularnie współpracuje z Międzynarodową Orkiestrą Kameralną Fedele Fenaroli z siedzibą we Włoszech, grała także w Carneggie Hall w Nowym Jorku.

Jacek Cichocki - pianista, kompozytor, multiinstrumentalista, absolwent Policealnego Studium Jazzowego w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach, zdobywca nagród na konkursach jazzowych. Nagrał szereg albumów, między innymi jako członek zespołu Blue Sounds.

Zapowiada się wieczór pełen muzycznych wrażeń, podczas którego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Przybywajcie najliczniej, tym bardziej, że po uczcie duchowej, szykuje się tradycyjna uczta dla ciała - domowe ciacho! Zapraszamy! Wstęp wolny!

GOK w Górznie, poniedziałek 1 maja, godzina 19:00.

reklama

Źródło: GOK Górzno

"Muzyczne opowieści" w Górznie - plakat:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama