Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

poniedziałek, 03 kwietnia 2017 r., godz. 17:40  |  Wersja do druku

Uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Brodnica brali udział w zawodach sportowych pod nazwą "Wiosenne wyścigi". Dzieci rywalizowały ze sobą w dziesięciu konkurencjach, w zespołach mieszanych. Fundatorem nagród była Gmina Brodnica.W dniu 23 marca w Szkole Podstawowej w Szabdzie im. Janusza Korczaka odbyły się Gminne Zawody Sportowe dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W "Wiosennych Wyścigach", bo tak nazywały się zawody, udział wzięły dzieci ze Szkoły Filialnej w Cielętach oraz Szkół Podstawowych w Gortatowie, Gorczenicy i Szabdzie.

Uczniowie rywalizowali w dziesięciu konkurencjach, w zespołach mieszanych (chłopcy i dziewczynki), oznaczonych następującymi kolorami: czerwoni, zieloni, niebiescy i żółci. W każdym z zespołów znajdowały się dzieci z różnych szkół. Rywalizujące ze sobą zespoły otrzymywały punkty (od 0 do3), na podstawie których sporządzono ostateczną klasyfikację:

I miejsce drużyna "czerwonych" 21 punktów
II miejsce drużyna "niebieskich"18 punktów
III miejsce drużyna "zielonych" 15 punktów
IV miejsce drużyna "żółtych" 6 punktów

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale, nagrody rzeczowe oraz słodki poczęstunek. Fundatorem nagród była Gmina Brodnica.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Wiosenne wyścigi w Szabdzie/fot. nadesłane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama