Zaloguj się | Rejestracja

GASPOL

poniedziałek, 31 października 2016 r., godz. 09:02  |  Wersja do druku

GASPOL to rodzinna firma działająca w Brodnicy od roku 1991. O jej rzetelności i fachowości zaświadczyć może każdy, kto korzystał z jej usług. Od rozwożenia gazu do skomplikowanych instalacji do samochodów i wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy na ul. Cmentarną 4.Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku od sprzedaży gazu rozwożonego na terenie miasta i powiatu. Od roku 1996 skład osobowy firmy pozostaje bez zmian. Jest ona spółką rodzinną, w której wspólnie działają dwa pokolenia. Początkowo firma rozwoziła tylko gaz w butlach, później dołączył asortyment gazowy - grzejniki, i podgrzewacze wody. Wkrótce rozszerzono działalność o instalacje gazowe. Od roku 1996 firma zajmuje się także montażem wysokiej jakości samochodowych instalacji gazowych.

Firma GASPOL posiada w ciągłej sprzedaży gaz propan-butan do kuchenek gazowych, do palników (czysty propan), do wózków widłowych, butle turystyczne. W ofercie są także palniki do grzania papy, do lutowania, taborety gazowe do dużych garnków, palniki do butli turystycznych.

Prowadzona jest sprzedaż, serwis i naprawa. Można kupić tu części - dysze, palniki, reduktory, węże, złączki przejściówki. Testery szczelności butli, silikony do uszczelek, pasty do rąk, płyny do chłodnic, preparaty do konserwacji podwozia, grzejniki.

Pracownicy GASPOL-u podłączą kuchenki na propan-butan i gaz ziemny. W sprzedaży są części do kuchenek - cewki, termopary, iskrowniki, a także wszystko, co jest potrzebne do butli turystycznych.

GASPOL to także części zamienne do kuchenek gazowych, do podgrzewaczy wody i do grzejników gazowych. Firma zajmuje się także naprawą tych urządzeń i przestrajaniem kuchenek na gaz propan butan. Dobrze jest skorzystać z możliwości fachowego podłączenia np. kuchenki gazowej, czy podgrzewacza, bowiem samodzielne ich podłączenie powoduje utratę gwarancji na te urządzenia. Firma oferuje pomoc gospodyniom domowym, którym palniki gazowe osmalają garnki. Tej uciążliwości można łatwo zaradzić, o czym można się przekonać w GASPOL-u.

Ale GASPOL to także mechanika samochodowa - naprawa klocków samochodowych, hamulców, wymiana płynów w chłodnicy, olejów, naprawy zawieszenia, sprzęgła.

Firma jest także niekwestionowanym liderem na brodnickim rynku w montażu instalacji gazowych w autach. Jest firmą partnerską firmy AC SA, która jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. AC SA działa od prawie 30 lat i zatrudnia ponad 500 osób. W obecnej chwili na terenie Polski znajduje się 100 warsztatów partnerskich tej firmy.

Dobrze zamontowana i wyregulowana instalacja gazowa do samochodu, daje użytkownikowi szereg korzyści i satysfakcji. Nowoczesne instalacje gazowe nie powodują żadnych skutków ubocznych. Decydując się na zamontowanie takiej instalacji warto powierzyć swoje auto w fachowe i pewne ręce. Wtedy bowiem nie będziemy mieć żadnych problemów, dostaniemy również ogólnopolską gwarancję.

Klienci mają w GASPOL-u możliwość wyboru firmy produkującej systemy gazowe, jednak w większości montowane są systemy marki STAG. Otrzymana gwarancja jest ogólnopolska i obejmuje okres od 2 do 5 lat.
Cena instalacji gazowej zależy od elektroniki i elementów. Są instalacje tańsze firmy AC GoFast do starszych samochodów, a także QBOX, QBOX+, QMAX BASIC I QMAX+. W ofercie są reduktory firmy AC R01, R02, wtryski od W01 do W03. Zbiorniki są nasze polskie na 10 lat.

Przy założeniu całej instalacji firmy AC klient otrzyma promocję konkursową. Jeżeli założy w GASPOL-u instalację gazową w serwisie STAG-a, ma codziennie możliwość wygrania czapki, koszulki i kubka termicznego, a raz w miesiącu do 2 500 zł zwrotu do instalacji gazowej. W losowaniu bierze udział 100 warsztatów z całej Polski. Promocja trwa do 31 grudnia 2016 roku.

Przez lata polski rynek instalacji rozrósł się niesamowicie, oferując wyroby włoskich, holenderskich czy krajowych producentów. Niemniej, zmotoryzowani nadal jako główne kryterium wyboru stosują relację ceny do jakości produktu. Wśród nich wyróżnia się gama firmy STAG, spełniająca oczekiwania rozmaitych klientów.

Podsumowując - firma GASPOL zajmuje się wszystkim, co związane jest z gazem, a rzetelność i fachowość to jej dewiza.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GASPOL zaprasza do swojej siedziby na ulicę Cmentarną 4 w Brodnicy. Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-17:00, w soboty od 7:00-13:00. Wszelkie zamówienia i rezerwacje przyjmowane są pod numerami telefonów +48 56 498 27 68, +48 56 498 31 99.

Źródło: Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama