ŁYŻKA & WIDELEC w Tamie Brodzkiej zaprasza

piątek, 29 kwietnia 2016 r., godz. 13:49  |  Wersja do druku

ŁYŻKA & WIDELEC, to restauracja w Tamie Brodzkiej, która chociaż działa zaledwie od kilku miesięcy, to zaskarbiła już sobie przychylność klientów. Smaczne jedzenie, przystępne ceny i dużo nowości - to sposób na przyciągnięcie klientów. Jedzenie jest przygotowywane na bieżąco, z lokalnych i świeżych produktów. Warto więc zatrzymać się i spróbować, co smacznego znajdziemy w karcie dań.

Na zbliżający się majowy weekend, o ile pogoda na to pozwoli jest w planie uruchomienie grilla na świeżym powietrzu, co oznacza, że w ofercie restauracji pojawią się pyszne grillowane mięsiwa. Grill będzie czynny w okresie sprzyjającej pogody, w weekendy. Restauracja wkrótce zaprosi do ogródka na zewnątrz, gdzie wśród zieleni będzie można spokojnie zjeść posiłki.

ŁYŻKA & WIDELEC, pomimo niezbyt długiej działalności, znalazła się w grupie, która wzięła udział w szeroko reklamowanej kampanii "Pojezierze Brodnickie za pół Ceny", oferując atrakcyjne menu za symboliczną połowę ceny.

W pierwszy majowy weekend w dniach 30.04-3.05 ceny będą także obniżone o 50%.

Menu za 50% na majowy weekend - zapraszamy!
  • gołąbki z dodatkami - 19 zł, po rabacie 9,50zł
  • polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym z dodatkami - 25 zł, po rabacie 12,50 zł
  • kotlet schabowy z dodatkami - 19 zł, po rabacie 9,50 zł
  • Strogonow - 10 zł, po rabacie 5 zł

Jedzenie sporządzane jest na bieżąco, w restauracji nie ma mikrofalówki i mrożenia dań. Na posiłek czeka się do 25 minut, co jest normalną procedurą, przy sporządzaniu dań na bieżąco. Dania są niezwykle smaczne, z gwarancją jakości. Kuchnia jest tradycyjna, ale z elementami egzotycznymi. Ciekawą nowością były cyklicznie organizowane weekendy tematyczne, oferujące oprócz standardowego jadłospisu, dodatkowe menu z kraju, którego dany weekend dotyczy. Weekendy tematyczne powrócą jesienią. Restauracja organizuje imprezy okolicznościowe do 40 osób, z tańcami i dekoracją sali na życzenie klienta.

Firma organizuje również kompleksowe imprezy na powietrzu, dysponuje bowiem odpowiednim do tego sprzętem. Ciekawą ofertą jest organizacja ślubu w plenerze, na co pozwalają zmienione od zeszłego roku przepisy lub też tradycyjne i niezwykle popularne "butelki". Wyjątkową alternatywą dla przyjęcia we wnętrzu restauracji jest organizacja przyjęcia w plenerze. Zaaranżowany kompleks grillowy, kuchnie polowe, namioty z pełnym wyposażeniem, to niekonwencjonalny sposób na zorganizowanie wszelkich uroczystości.

Wszelkiego typu imprezy w plenerze, to już nie tylko sceny z amerykańskich filmów, ale coraz częściej rzeczywistość w Polsce. Do Państwa dyspozycji są eleganckie namioty, stoły, krzesła oraz wszelkie urządzenia gastronomiczne - niezbędne do prawidłowego wykonania powierzonego zlecenia. Gwarancją najwyższej jakości są również przygotowane przez szefa kuchni dania.

Restauracja ŁYŻKA & WIDELEC, Tama Brodzka 3, tel. +48 537 200 651, +48 537 200 650. www.facebook.com/%C5%81y%C5%BCka-Widelec-433828186822083/

ŁYŻKA & WIDELEC - logo:

ŁYŻKA & WIDELEC - nowo powstała restauracja zaprasza także do swoich "siostrzanych" obiektów, które znajdują się w Nowym Mieście Lubawskim. Są to lokale BASZTOWA, w którym można zorganizować dowolną imprezę do 140 osób i NA SZLAKU SMAKU - lokal z hotelem.

BASZTOWA to restauracja przygotowana do imprez zorganizowanych. Zapewnia profesjonalną obsługę, piękny wystrój sali dostosowany do każdego klienta i bogate menu. Organizuje wesela, przyjęcia, komunie, konferencje i stypy do 140 osób. Posiada salę klimatyzowaną o powierzchni 220 m2 i plac przed budynkiem o powierzchni 450 m2. W ofercie jest także namiot o wymiarach 6x12, grill do obsługi 500 osób, oświetlenie dyskotekowe i fontanna czekoladowa. Nowością jest także organizacja imprez w plenerze (np. wesele przy domu) i tradycyjnych w regionie "butelek".

Restauracja BASZTOWA, Nowe Miasto Lubawskie, ul. Mickiewicza 17, tel. +48 508 191 665. www.basztowa.com.pl/index.php/kontakt, www.facebook.com/basztowanml/

NA SZLAKU SMAKU - to restauracja z hotelem na 9 pokoi i bezpłatnym parkingiem. Każdy pokój wyposażony jest w TV i WI-FI. Gwarantuje cieplutkie pokoje i gorącą wodę. Noclegi już od 60 zł od osoby, bez śniadania, dla 2 osób 100 zł, a dla 3 osób 140 zł. Pyszne domowe śniadania serwowane są w cenie 15 zł. Restauracja dysponuje miejscami dla 40-50 osób. Tu również można zorganizować imprezy. W ofercie jest bogate menu serwujące wyłącznie świeże i smaczne potrawy.

Restauracja z hotelem NA SZLAKU SMAKU, Nowe Miasto Lubawskie, ul. Grunwaldzka 67, te. +48 537 200 650, +48 564 725 927. www.facebook.com/naszlakusmakunml/

Osoby chcące zorganizować imprezę mogą kontaktować się z kierownikiem organizacyjnym trzech obiektów pod numerem telefonu +48 537 200 651.

Oferta wszystkich trzech restauracji jest imponująca. Imprezy w lokalach, plenerowe na powietrzu, przy domu, dekoracja, pełna obsługa. Catering na imprezach w domu i w firmach, imprezy masowe z profesjonalnym sprzętem, organizacja "butelek", usługi hotelarskie. A do tego niezwykle smaczne i świeże jedzenie i weekendy tematyczne pozwalające zapoznać się z kuchniami świata.

Restauracje zapraszają na profile Facebooka, gdzie na bieżąco można śledzić ciekawe wydarzenia.

Źródło: Artykuł promocyjny

Restauracja Łyżka & Widelec w Tamie Brodzkiej: