Pierogarnia "Pod Aniołem"w Brodnicy

czwartek, 21 maja 2015 r., godz. 10:13  |  Wersja do druku

Któż z nas nie lubi pierogów? Niewielkie, pulchne cacuszka lepione z ciasta, nadziewane do pełna różnymi farszami. Słodkie i wytrawne, mogą być pikantne. Ręcznie lepione, z naturalnych składników. Niebo w gębie. Niebo i anioły. "Pierogarnia pod Aniołem" - tę nazwę warto zapamiętać. Zapamiętać i odwiedzać, bowiem oprócz pierogów znajdziemy tam dań bez liku. A wszystkie smaczne i niedrogie.

6 grudnia 2011 roku otwiera swoje podwoje "Pierogarnia pod Aniołem" na ulicy Wyspiańskiego w Brodnicy, nazwana na cześć małego aniołka czuwającego nad przedsięwzięciem.

Początkowo w ofercie są tylko pierogi, mięciutkie i pyszne, pełne smacznego farszu. W różnych kształtach - klasyczne, trójkątne, okrągłe, o kształcie rombów. Z czasem oferta sprzedaży zostaje rozszerzona o garmażerkę i dania mięsne, zupy, pasztety, sałatki, krokiety. Wszystko wedle życzeń klientów.

Wkrótce powstają kolejne pierogarnie - w Bydgoszczy, w Brodnicy (na ulicy Zduńskiej), w Nowym Mieście Lubawskim.

Produkty oferowane w firmie, wykonywane są od podstaw, własnoręcznie robione, smaczne i świeże. Asortyment cieszy się duża renomą wśród firm w Brodnicy, Rypinie, Jabłonowie Pomorskim i Nowym Mieście Lubawskim. Pracownice firmy, to stały i zgrany zespół, który jest bardzo zaangażowany w pracę firmy. Może to właśnie w tym tkwi sekret znakomitego smaku?

Produkty firmy cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Chwalone są przede wszystkim znakomite pierogi, ale równie smaczne i docenione są krokiety, roladki i inne dania garmażeryjne, schaby faszerowane, udka faszerowane, kaczki.

Istnieje możliwość wykupienia abonamentu na obiady na cały miesiąc. Cena jest atrakcyjna, bo zaledwie 12,90 zł za dwa dania, warto więc skorzystać z tej oferty. Oferowane jest także "danie dnia" za 10,90 zł.

Pierogarnia w Nowym Mieście Lubawskim wygrała konkurs kulinarny organizowany przez wójta gminy Kurzętnik. Na dwanaście restauracji zajęła zaszczytne drugie miejsce. Firma jest otwarta na klienta, obsługuje imprezy plenerowe, nie stosuje ograniczeń i jest w stanie wykonać prawie każde zamówienie.

Kolejnym pomysłem rozszerzenia działalności jest restauracja "Panorama - Niebiańskie Smaki", która zaprasza klientów od 17 maja 2015 roku na ulicę Zamkową 19 w Brodnicy. W ofercie są dania z kaczki, dziczyzny, królika, desery, wyśmienita kawa i oczywiście flagowe pierogi, także z pieca. Wszystko przygotowywane na miejscu, klient będzie mógł obserwować na miejscu proces tworzenia pierogów.

Jest możliwość organizowania imprez, zagrania w bilard, klientów ucieszy także obficie zaopatrzony bar.

A co najbardziej lubią brodniczanie? Największym popytem cieszą się pierogi z kapustą i grzybami, pierogi z mięsem, pierogi ze szpinakiem i fetą, ale także pierogi na słodko - z twarogiem, leniwe i z owocami. Co jest ważne, pierogi z owocami mają w środku owoce, a nie miksowany farsz owocowy.

Właścicielka firmy, to kobieta pełna pasji, lubiąca wyzwania i nie potrafiąca usiedzieć bezczynnie w miejscu. A największą satysfakcją jest uśmiechnięty i zadowolony klient, który poleci produkty innym.

"Pierogarnia pod Aniołem" - ul. Wyspiańskiego w Brodnicy czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00, w soboty od 8:00 - 16:00, tel. +48 532 301 566. Prowadzony jest dowóz do klienta.

Pierogarnia "Anioł" - ul. Zduńska w Brodnicy czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00, w soboty od 9:00 - 14:00.

Restauracja " PANORAMA - Niebiańskie Smaki" - ul. Zamkowa 19 w Brodnicy czynna codziennie od godziny 10:00 - do ostatniego klienta tel. +48 787 695 686.

Nowootwarta restauracja PANORAMA - NIEBIAŃSKIE SMAKI: