DOM-LUX w Brodnicy

poniedziałek, 11 maja 2015 r., godz. 08:27  |  Wersja do druku

DOM-LUX to firma, która na brodnickim rynku działa już od kilku lat. Oferuje do sprzedaży głównie okna i drzwi, wszystko w najlepszym gatunku i w atrakcyjnych cenach. Firma jest jedynym w regionie dystrybutorem poszukiwanych okien firmy Dako, ale prowadzi także sprzedaż innych wiodących marek. Znakomita jakość i fachowość przy montażu to dewiza firmy, którą należy koniecznie odwiedzić.

DOM-LUX to brodnicka firma zajmująca się sprzedażą i montażem okien i drzwi, bram oraz elementów, które są z nimi związane. Są to rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy i wkładki. Firma posiada szeroką gamę produktów dla wszystkich klientów. Oznacza to, że każdy klient znajdzie ofertę w dogodnym dla siebie przedziale cenowym.

Od 2013 roku Dom-Lux jest jedynym w regionie dystrybutorem stolarki Dako, która jest jednym z największych polskich producentów okien PVC, drewnianych i aluminiowych, a także drzwi, rolet i bram. Produkty Dako to oprócz świetnej jakości i parametrów - atrakcyjne rabaty i promocje dla zamawiających stolarkę.

Firma w swojej ofercie posiada drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wszystkich wiodących marek. Sprzedawane są tylko polskie produkty, z polskimi akcesoriami. W ofercie jest duży wybór drzwi zewnętrznych drewnianych, metalowych i aluminiowych, a także drzwi wewnętrzne kilkunastu producentów. Specjalizacją firmy jest wymiana drzwi klatkowych – każdy klient znajdzie drzwi odpowiednie dla siebie, a montażyści sprawnie i fachowo je wymienią.

W sprzedaży są także osłony zewnętrzne i wewnętrzne okien. Rolety zwykłe, materiałowe, rolety plisowane, "dzień i noc", żaluzje - wybór jest duży, a termin realizacji szybki. Niezwykle atrakcyjne ceny należą do jednych z najniższych w Polsce.

DOM-LUX stawia na solidność i dlatego posiada w swojej ofercie tylko znakomite jakościowo produkty. Zatrudnia fachowców, którzy kompleksowo pomogą we właściwym wyborze i montażu zakupionych w firmie produktów. Do usług świadczonych przez firmę należą: pomiary, dowóz, demontaż i montaż, prace wykończeniowe.

Firma DOM-LUX znajduje się w Brodnicy, przy ulicy 18 Stycznia 43a, tel. 600 933 920, tel/fax +48 56 649 85 58. E-mail: kontakt©domlux-stolarka.pl. Zapraszamy!

DOM-LUX w Brodnicy.: