Mini Disco w Brodnicy

poniedziałek, 20 kwietnia 2015 r., godz. 11:35  |  Wersja do druku

Chcesz spędzić czas ze swoim dzieckiem i zapewnić mu niezapomnianą zabawę? Zapraszamy do Rodzinnego Centrum Rozrywki. Tu można przeżyć niezwykłe chwile, zorganizować rodzinną uroczystość, bal karnawałowy. W sali o powierzchni 430 m2 jest wiele miejsca do zabawy. Spraw radość swojemu dziecku. Zapraszamy!

Klub Mini Disco, to Rodzinne Centrum Rozrywki, który znajduje się w Brodnicy, przy ulicy Wczasowej 42. Działa od 1 lutego 2012 roku i jest wyjątkowym miejscem, które może dostarczyć wielu emocji zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Można tu zorganizować uroczystość rodzinną, ale przede wszystkim to miejsce niezapomnianych zabaw.

W klubie można zorganizować imprezę urodzinową, podczas której dzieci pod okiem uśmiechniętego i wesołego zespołu wykwalifikowanych animatorów mogą spędzić ten wyjątkowy dzień. Urodziny mogą być tematyczne np.:
  • na wyspie piratów,
  • muzyczne z Haną Montana,
  • bal księżniczek,
  • urodziny w rytmie disco,
  • Monster High,
  • dla maluszków.

W klubie czeka na dzieci wiele atrakcji - trzypoziomowa konstrukcja zabawowa o powierzchni 70 m2 z ogromnym basenem z kulkami, zjeżdżalnie, armatki pneumatyczne, tunele z przeszkodami, cymbergaje, mini ścianki wspinaczkowe, trampolina, stół bilardowy, strefa malucha do lat 3 i scena muzyczna.

Rodzinne Centrum Rozrywki oprócz organizacji imprez na miejscu zajmuje się także organizacją imprez u klienta na terenie Brodnicy i okolic. Organizuje zabawy, konkursy, malowanie twarzy, przebieranie, puszczanie baniek mydlanych, rozbijanie piniaty, robienie balonowych kreacji. A to tylko przedsmak imprezy, jaką możesz zorganizować swojemu dziecku.

Firma zajmuje się także organizacją:
  • zabaw karnawałowych,
  • walentynek,
  • festynów,
  • Dnia Dziecka,
  • zakończenia roku szkolnego,
  • zakończenia wakacji,
  • halloween i wiele innych.
Prowadzi także animacje wolnego czasu dla dzieci na weselach, imprezach rodzinnych, komuniach i piknikach.

Rodzinne Centrum Rozrywki to także doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań i uroczystości w gronie rodzinnym i przyjaciół. Chcesz zorganizować chrzciny, komunie, czy inne ważne uroczystości? To miejsce jest dla Ciebie. W niezapomnianej atmosferze, z pysznym jedzeniem, eleganckim wystrojem i profesjonalną obsługą, a także z opieką animatorów, spędzisz czas ze swoimi najbliższymi. To ważne, aby móc celebrować tak ważne chwile.

Oferta konsumpcyjna jest szeroka, można też samemu ułożyć jadłospis. Codziennie oferowane są tu rodzinne obiady. Jest pyszna pizza z pieca i wiele innych dań. Wszystkie wyroby są własnej produkcji, smaczne i niedrogie.

Czy już Państwo przekonali się do szerokiej oferty? Zapewniamy, że warto, a uśmiech dziecka to rzecz bezcenna.

Mini Disco - Rodzinne Centrum Rozrywki, Brodnica, ul. Wczasowa 42, tel. 518 631 960, www.minidisco.com.pl

Mini Disco w Brodnicy: