Zaloguj się | Rejestracja

Triathlon po brodnicku

czwartek, 18 maja 2023 r., godz. 12:45  |  Wersja do druku

Nie masz doświadczenia z kajakiem? Nie masz wprawy w kolarstwie górskim MTB? Nic nie szkodzi! Brodnicki Trójkąt czeka na Ciebie. Jest to pomysł na aktywny weekend z najbliższymi, na łonie natury i przygodę na świeżym powietrzu, wzdłuż brodnickiego jeziora Niskie Brodno.22 lipca o godzinie 12:01, nad jeziorem Niskie Brodno odbędzie się pierwsza edycja triathlonu po brodnicku. Rywalizacja ma charakter rekreacyjny i odbywa się w parach. W dwuosobowych zespołach mogą brać udział osoby już od 12 roku życia.

Trasa nie jest trudna, jest po prostu przyjemna. Wystarczy klasyczny rower górski, aby pokonać odcinek rowerowy i wygodne buty do biegania. Uczestnicy pokonują wspólnie:
  • 3 km - kajakiem
  • 6 km - biegiem
  • 9 km - rowerem

Rejestracja uczestników tutaj Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Ta sportowa inicjatywa organizowana jest przez Fundację "Wychowanie przez sport" przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Brodnicy. Do zobaczenia na starcie!

Źródło: Rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Brodnicy Katarzyna Watkowska


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej