Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

środa, 04 stycznia 2023 r., godz. 11:36  |  Wersja do druku

Gmina Brodnica już od wielu lat bierze z powodzeniem udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej, podejmującej problem uzależnień "Zachowaj Trzeźwy Umysł", której ważnym elementem działań są m.in. konkursy dotyczące profilaktyki. Organizatorem kampanii jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu.Co roku kampanii towarzyszy inny motyw i hasło przewodnie. Uczniowie szkół Gminy Brodnica, którzy działają pod kierunkiem nauczycieli - opiekunów w grupach opiekuńczo-wychowawczych z gminnym programem profilaktycznym, także w tym roku wzięli udział w 2 konkursach profilaktyczno-edukacyjnych zorganizowanych w ramach tegorocznej kampanii: "Nie czas na nudę" – konkursie plastyczno-literackim i "Zagraj w skoczka" – konkursie logicznym. W ramach konkursu "Nie czas na nudę" przyznano dla 4 uczniów wyróżnienia w formie dyplomów i nagród książkowych, które w tym roku otrzymali:

1. Lena Kosiorek Szkoła Podstawowa w Gortatowie z siedzibą w Szczuce
2. Gabriela Czajkowska Szkoła Podstawowa w Gorczenicy
3. Kacper Szostakowski Szkoła Podstawowa w Gorczenicy
4. Michalina Szostakowska Szkoła Podstawowa w Gorczenicy

Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski w uznaniu za podjęte z sukcesem działania, przekazał dodatkowe nagrody, które wręczył osobiście podczas spotkania 20 grudnia br. w Urzędzie Gminy Brodnica. Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie oraz ich opiekunowie, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Gorczenicy Halina Krajnik i Szkoły Podstawowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce Larysa Lewandowska otrzymali nagrody rzeczowe w formie plecaków i słodyczy. W imieniu nieobecnych na spotkaniu: Leny Kosiorek i Larysy Lewandowskiej nagrody odebrał dyrektor Szkoły Podstawowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce Zenon Matuszewski.

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica, Jolanta Tomella kierownik Referatu OKSZ UG Brodnica

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022/fot. nadesłane:
reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej