BTBS buduje nowe bloki w Brodnicy (więcej...)

piątek, 31 stycznia 2014 r., godz. 13:50  |  Wersja do druku

Brodnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest na etapie ukończenia dwóch energooszczędnych budynków. Ich atrakcyjne położenie, a także dodatkowo lokale usługowe pod działalność gospodarczą i garaże usytuowane w jednym z budynków powodują, że oferta przedstawia się nadzwyczaj interesująco. Wprowadzenie innowacyjnego ogrzewania gazowego, dla każdego lokalu osobno jest niewątpliwym hitem i przyszłościowym rozwiązaniem godnym naśladowania.

W obrębie ulic Cichej, Rapackiego i Łyskowskiego powstaje centrum osiedla mieszkaniowego. Dwa energooszczędne bloki będą już niebawem gotowe. Ogromnym walorem jest dogodne ich położenie, niedaleko bowiem do centrum Brodnicy. Jednocześnie blisko jest do sklepu, na pocztę, do szkoły czy też kościoła. Mała odległość do piekarni, czy masarni dodatkowo ułatwi życie mieszkańcom osiedla. Wokół osiedla znajduje się więc kompleks usług mieszkaniowych, co czyni je niezwykle atrakcyjnym dla jego przyszłych mieszkańców.

Otoczenie domków jednorodzinnych z ogródkami, a także piękne widoki powodują niepowtarzalny klimat, o jaki w dzisiejszych czasach coraz trudniej. Spokój i sielska atmosfera, a także wybudowanie jednego z bloków na skarpie, to niewątpliwie atuty, które zachęcają przyszłych nabywców. Właśnie tu, na parterze znajdują się lokale pod różnego typu działalność gospodarczą. W budynku znajdują się także garaże, można więc mieszkając, mieć tu jednocześnie swoją działalność i miejsce dla samochodu.

Ogromnym atutem, niespotykanym do tej pory na brodnickim rynku mieszkań jest własne ogrzewanie gazowe. Każdy lokal ma swoje własne ogrzewanie za pomocą szafkowego piecyka dwufunkcyjnego na gaz ziemny. Dzięki tej innowacji, każdy lokator płaci sam za siebie, w zależności od ilości zużytego gazu. Można też włączać sobie ogrzewanie w dowolnej chwili, w zależności od potrzeby. Tego typu rozwiązanie, nie dość, że jest innowacyjne w Brodnicy, to należy niewątpliwie do rozwiązań przyszłości.

Mieszkania są różnej wielkości i mieszczą się w przedziale od 35 m2 do 64 m2. Każde z nich wyposażone jest w balkon. Dobra komunikacja zapewni łatwy dojazd do centrum Brodnicy. Mieszkania są niedrogie i atrakcyjne, warto zapoznać się z ofertą. To okazja do samodzielnego mieszkania za niewygórowaną cenę.

W obydwu blokach trwają prace instalacyjno-wykończeniowe. Jesienią tego roku zostaną one oddane "pod klucz". Są jeszcze wolne mieszkania, można więc zadbać o własne lokum. Młodzi ludzie, którzy chcą zdobyć swoje mieszkanie mogą też skorzystać z programu "Mieszkanie dla młodych", w ramach którego będzie można liczyć na wsparcie rządowe. Wszystkich zainteresowanych BTBS w Brodnicy zaprasza do siebie, gdzie będzie można uzyskać informacje o projekcie i pomoc.

Brodnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zaprasza, bowiem czasu zostało niewiele. Warto pospieszyć się z decyzją, nie czekajmy, aż inni nas ubiegną.

Brodnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ul. Kościelna 11 w Brodnicy. Tel. +48 56 498 20 56 , +48 56 498 27 15.

Źródło: Jerzy Lejman Prezes Zarządu BTBS

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości