Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

czwartek, 19 marca 2020 r., godz. 08:32  |  Wersja do druku

W gminie Brodnica, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19, rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych możliwa jest tylko w formie elektronicznej. Po ustaniu zagrożenia możliwe będzie uzupełnienie dokumentacji w formie papierowej.W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej dotyczącym rekrutacji na stronie internetowej szkoły została umieszczona poniższa informacja.

Szanowni Państwo,
biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19, rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół Gminy Brodnica możliwa jest tylko w formie elektronicznej. Skany lub fotografie dokumentów proszę przesyłać na niżej podane adresy skrzynek mailowych:

Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szabdzie:

sekretariat©spszabda.pl
lub spszabda©poczta.onet.pl
(do dziesięciogodzinnych oddziałów przedszkolnych w Karbowie, Mszanie i Szabdzie oraz do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szabdzie)

Szkoły Podstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy:

spgorczenica1©wp.pl

(do oddziałów przedszkolnych w Gorczenicy oraz do klasy pierwszej SzkołyPodstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy),

Szkoły Podstawowej im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce:
- z siedzibą Gortatowo 7 oraz
- Szkoła Filialna w Cielętach z siedzibą Cielęta 15
(do dziesięciogodzinnych oddziałów przedszkolnych oraz do klasy pierwszej szkoły podstawowej zarówno w Gortatowie jak i w Cielętach):

spgortatowo©poczta.onet.pl


Po ustaniu zagrożenia możliwe będzie uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej. Takie rozwiązanie pozwoli z jednej strony na uniknięcie przez rodziców dziecka wychodzenia z domu w celu dostarczenia dokumentów, z drugiej strony zaś nie będzie wymagało kontaktu z pracownikami szkoły.

Informacja podana w uzgodnieniu z dyrektorami szkół Gminy Brodnica.

Wójt Gminy Brodnica
Adam Zalewski


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama