Zaloguj się | Rejestracja

Aktywne lato OHP w Brodnicy

sobota, 06 lipca 2019 r., godz. 09:13  |  Wersja do druku

W dniach 24-30 czerwca 27 uczestników jednostek Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP uczestniczyło w obozie wypoczynkowym "Aktywne lato w Mrągowie". Brodnicę reprezentowała piątka uczestników Hufca Pracy, będących uczniami Szkoły Branżowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.Głównym celem przedsięwzięcia było zapewnienie młodzieży aktywnego i bezpiecznego wypoczynku, poznanie walorów Warmii i Mazur, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych oraz rozwijania zainteresowań.
Program przedsięwzięcia był bardzo atrakcyjny. Młodzież skorzystała z wycieczek pieszych po Mrągowie oraz Mazurskim Parku Krajobrazowym, korzystała też z plaży miejskiej. Przeprowadzono także zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dziewczęta wzięły udział w warsztatach "Jestem piękna", w ramach których zdobyły wiedzę na temat stylizacji paznokci oraz rzęs. Z kolei chłopcom zorganizowano zajęcia "Zostanę operatorem wózka widłowego", wprowadzające ich w tajniki pracy operatora wózka widłowego. Młodzież mogła sprawdzić swoje umiejętności sportowe podczas spływu kajakowego rzeką Krutynią oraz pokonać słabości w parku linowym w Mrągowie. W programie obozu znalazło się jeszcze wyjście do Muzeum Sprzętu Wojskowego oraz uczestnictwo w Dniach Mrągowa.


reklama

Źródło: Anna Grążawska

Aktywne lato w Mrągowie/fot. nadesłane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama